TC Galerija Azur, Rencēnu ielā 1a, Rīgā.

Laipni lūgti apmeklēt mūsu juvelierizstrādājumu veikalu Baltzelts TC Gallerija AZUR, pie kura tagad var ērti piebraukt kā no centra puses, kā arī no Pļavnieku puses. Baltzelts veikals piedāvā juvelierizstrādājumus katrai gaumei un vecumam.

Gribētu nedaudz pastāstīt un ielūgt mūsu juveliersalonā Baltzelts, kur Jūs obligāti atradīsiet kautko sev vai arī kā dāvanu saviem tuvajiem un radiniekiem.

Mūsu veikalā mēs piedāvājam augstas kvalitātes rotaslietas no zelta un sudraba, no 585 925 proves, ar dabiskiem dārgakmeņiem un pusdārgakmeņiem vai bez akmeņiem, kā arī augstas kvalitātes tērauda izstrādājumus. Mūsu noliktavā ir milzīga rotaslietu izvēle - gredzeni, auskari, ķēdītes, rokassprādzes, kuloni un piespraudes, krusti un ikonas, saktas un pīrsingi, sudrablietas visām gaumēm, kā arī mēs neaizmirstam par bērnu precēm. Vīrieši var izvēlēties juvelierizstrādājumus no dabīgiem akmeņiem, kā onikss vai agats. Pēdējo laiku ļoti polulāri ir izstrādājumi ar kaučuku, tāpēc mēs piedāvājam izstrādājumus ar kaučuku zeltā, sudrabā vai tēraudā. Izstrādājumi no tērauda ir ļoti skaisti. Tērauds ir ļoti stingrs metāls, tāpēc ir ļoti praktisks ikdienas valkāšanā. Pie mums Jūs atradīsiet vairākus variantus no šīs sērijas. Protams, mēs neaizmirsām arī tos, kuriem patīk sudrabs. Mēs piedāvājam plašu juvelierizstrādājumu klāstu no sudraba ar cirkoniem, kā arī ar naturāliem akmeņiem, kā granāts, topāzs, cintrīns, tirkīzs, agats, onikss u.c.. Katra rotaslieta gaida savu īpašnieku, tāpēc nāciet mūsu juvelierizstrādājumu veikalā Baltzelts, kur Jūs laipni sagaidīs mūsu pārdevēji-konsultanti, kuri Jums palīdzēs izvēlēties tieši Jums piemērotāko rotaslietu. Pārdošanas asortimentā ir arī galda sudrabs – dakšas, naži, karotes, svečturi, ikonas par samām zemākajām cenām.

Mūsu pastāvīgie klienti ir priecīgi, jo pie mums viņi, vienmēr, atradīs to, ko nevarēja atrast citā veikalā, interesantas formas un dizaina rotaslietas un dāvanas.

Vienmēr, esam priecīgi Jūs redzēt!

Jūsu juvelierizstrādājumu veikals Baltzelts, TC Gallerija AZUR, Rencēnu ielā 1a, Rīgā.