veikals-salons BALTZELTS, kas atrodas tirdzniecības centrā SKY&MORE, Rīgā, Duntes ielā 19a, tālr. +37120013643.

2016. gada 1. martā jums, mūsu dārgie skaistuma cienītāji, savas durvis vēra jauns veikals-salons BALTZELTS, kas atrodas tirdzniecības centrā SKY&MORE, Rīgā, Duntes ielā 19a, tālr. +37120013643.

Aicinām apmeklēt mūsu skaisto veikalu BALTZELTS. Jūs uzreiz pārņems dārgmetālu greznības, mirdzuma un starojuma pasakainā pasaule. Mūsu laipnie un profesionālie darbinieki Jums palīdzēs iepazīties ar mūsu juvelierizstrādājumu kolekcijām un milzīgo sortimentu un pareizi izvēlēties savas individuālās rotaslietas vai rotaslietas tuviem cilvēkiem.

Visas juvelierizstrādājumu kolekcijas izgatavojoši labākie Eiropas ražotāji. Kolekciju stils ir ļoti daudzveidīgs, tām ir unikāls dizains un unikālas idejas, mākslinieciska realizācija un elegance. Katrā kolekcijā harmoniski apvienotas tradīcijas, mode, šiks un elegance, avangards un klasika. Visi izstrādājumi izgatavoti no augstākās kvalitātes zelta – bankas zelta stieņiem, bet garantija ir apstiprināta ar kvalitāte sertifikātiem.

Mūsu salonā BALTZELTS katras rotaslietas nozīme ir personīgā sapņa sasniegšana katram tās īpašniekam, uz ilgiem gadiem prieku un lepnumu radošs priekšmets.

Veikala BALTZELTS arsenālā ir gan “premium” klases, gan ikdienas pieprasījuma kolekcijas. Tīras līnijas, izsmalcināta mākslinieciskā gaume, augsts kvalitātes līmenis un nevainojams izpildījums ir mūsu rotaslietas raksturojošās īpašības. Kolekcijā ir pieejamas rotaslietas ar lieliem briljantiem, kas ir dizaina galvenais akcents, jo briljants ir visu dārgakmeņu karalis vai karaļu akmens. Izsmalcinātu rotaslietu ar briljantiem un safīriem, ar smaragdiem kolekcija, no kuras nav iespējams atraut acis. Pieejami arī rubīni, granāti, topāzi, akvamarīni, ametisti u.c. To spozme vienkārši apbur un pārsteidz.

BALTZELTS var palielīties arī ar milzīgu laulības un saderināšanās gredzenu izvēli. Pie mums ir 800 modeļi ar dažādām variācijām un kombinācijām ar briljantiem vai bez tiem. Iegādājoties laulības gredzenu veikalos BALTZELTS, tā būs garantija, ka Jūsu laulības savienība būs mūžīga un pati laimīgākā uz Zemes.

Ar lielāko prieku mēs Jums piedāvājam mūsu dāvanu karti BALTZELTS.

Turklāt iegādāties gatavos juvelierizstrādājumus, uzzināt vairāk par mūsu iespējām vai pasūtīt ekskluzīvas rotaslietas Jūs varat mūsu mājaslapā www.baltzelts.lv. Izmantojiet mājaslapu un mūsu menedžeris atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem.

Mūsu veikals ir paredzēts tiem, kas cenšas dzīvot viegli un ar baudu.

Mūs Jums, mūsu dārgie pircēji, strādājam katru dienu, bez brīvdienām un svētku dienām, bez pusdienas pārtraukuma no plkst. 10:00 līdz 21:00. BALTZELTS novēl pareizus pirkumus!!!